Рус Укр Eng
Ірина Федишин
10 жовтня 2018

Ірина Федишин

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
180 - 400 грн

ДК Березиль
Тернополь, ул. Мира 6

Про подію

Зустрічайте Ірину Федишин в своєму місті! Ця чарівна співачка віртуозно поєднує в своїй творчості і традиції українського народу, і динамічну сучасну поп-музику. Виконавиця стрімко завойовує серця своєю щирістю. При чому не тільки українських глядачів, а й європейських.

Пісні Ірини Федишин активно крутять по всіх радіостанціях, концерти збирають повні зали. До речі, артистка — автор більшості композицій, які вона виконує. У чому її секрет? Напевно, українці скучили за змістовним піснями і по щирості. До того ж на кожному своєму виступі Ірина Федишин викладається на всі 100%!

Всі її концерти — це феєричні свята, справжні грандіозні шоу з оригінальними костюмами, цікавими танцями, неординарною сценографією, світловим шоу і видовищними постановками номерів. Ірина Федишин на великій сцені вже 13 років. За цей час вона випустила п’ять успішних альбомів. А ще на рахунку співачки понад тисячу концертів, велика частина яких — виступи із сольною програмою.

Композиції Федишин займають стабільно високі сходинки хіт-парадів. А 2 мільйони українців поставили мелодії співачки замість гудків на мобільний. Мільйони переглядів відеокліпів на каналі YouTube, постійні аншлаги, успішні гастролі в Європі, різні премії…

Ірину Федишин не дарма називають феноменом української музичної сцени! Приходьте на концерт, щоб переконатися в цьому!

Попереднє замовлення